• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
22.03.2017

Tankuj24 w Konkursie "Produkt Roku" 2017

Mobilna aplikacja umożliwiająca zakup paliwa kierowcom

Tankuj24 to nazwa aplikacji mobilnej na smartfony i tablety która ma umożliwić polskim kierowcom kupowanie paliwa taniej niż na tradycyjnych stacjach paliw. Będzie ją można pobrać ze sklepu Google Play (na urządzenia z systemem Android) lub ze sklepu AppStore dla urządzeń marki Apple.  

Po instalacji aplikacji w telefonie użytkownik będzie mógł odnaleźć na mapie Polski stacje paliw które biorą udział w projekcie i na których będzie można zatankować paliwo taniej. Aplikacja dla każdej wybranej z mapy stacji pokaże cenę danego typu paliwa, którą normalnie trzeba zapłacić na stacji (taką cenę jaką stacja wyświetla na pylonie) oraz cenę dla użytkownika aplikacji Tankuj24, która będzie o kilka lub kilkanaście groszy niższa.

Zalety dla stacji paliw które przystąpią do projketu Tankuj24:

1)      Przyłączenie się do projektu Tankuj24 zapewni stacji wejście w nowy kanał sprzedaży jakim jest sprzedaż paliwa przez aplikacje mobilne. Tankuj24 dostarcza gotowe rozwiązanie informatyczne którego partner nie musi sam rozwijać.

2)      Aplikacja Tankuj24 zapewni stacji paliw dopływ nowych klientów, a co za tym idzie zwiększenie wolumenu sprzedawanego paliwa.

3)      Pojawienie się nowych klientów zapewni stacji paliw większy obrót w sklepikach przy stacyjnych i zwiększona sprzedaż innych usług na przykład typu myjnia.

4)      Tankuj24 bierze na siebie koszty obsługi transakcji płatniczych od paliwa które będzie zamawiane przez aplikację.

5)      Tankuj24 zapewni stacji profesjonalne wsparcie techniczne oraz marketingowe.

Aplikacja Tankuj24 bierze udział w Konkursie "Produkt Roku" 2017. Zapraszamy do głosowania!

 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019