• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
17.05.2017

Ratunek dla serca na STACJI PALIW w Strefie Metanu

Cng.auto.pl ‘Strefa Metanu’ Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017

Zapraszamy w dniach 17-19.05.2017 do EXPO XXI, Warszawa

Cng.auto.pl wspólnie z Fundacją Green Fuel organizuje Międzynarodową Wystawę Pojazdów CNG/LNG podczas Targów STACJA PALIW 2017.

W tym roku obok tradycyjnej formuły popularyzacji gazu ziemnego CNG/LNG do zasilania pojazdów, portal cng.auto.pl wraz z Max Harter w ‘Strefie Metanu” organizują akcję ‘Ratunek dla serca na Stacji Paliw’. Jest to akcja zorganizowana dla całego polskiego sektora paliwowego i poświęcona zapewnieniu bezpieczeństwa w zakresie ratownictwa medycznego na stacjach paliw. Zespoły pracujące na stacjach paliw, szczególnie tych zlokalizowanych w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, w Miejscach Obsługi Podróżnych, powinny być
wyposażone w defibrylator AED i przejść podstawowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Każda odpowiedzialna organizacja uwzględnia międzynarodowe wytyczne dotyczące zabezpieczenia miejsc publicznych za pomocą defibrylatorów AED. Na naszym stanowisku zaprezentujemy Defibryaltor AED Philips Healthcare od Max Harter, wyłącznego dystrybutora zautomatyzowanych defibrylatorów Philips Healthcare. Każdy z nas może paść ofiarą nagłego zatrzymania krążenia. Każdy z nas może stanąć w sytuacji, gdy pomocy będzie potrzebował ktoś bliski, klient lub kolega z pracy. Wówczas jedynymi skutecznymi narzędziami do walki o życie staje się zautomatyzowany defibrylator zewnętrzny AED (ang. automated external defibrillator) – po prostu rozrusznik serca - i nasze ręce, które rozpoczną uciskanie klatki piersiowej.
 
Zapraszamy na nasze stanowisko ‘Strefa Metanu’ na terenie otwartym T9 oraz w holu przy głównym wejściu.

 

 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019