XXVII Międzynarodowe
Targi STACJA PALIW 2020

Data:
Start: 13.05.2020 10:00
Koniec: 15.05.2020 14:00

Adres:
EXPO XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa
Polska

Organizator:
Polska Izba Paliw Płynnych:
ul. Słomińskiego 19 lok. 521,
00-195 Warszawa
tel. +48 22 637 50 77
Email: targi(at)paliwa.pl
DZIAŁ TARGÓW:
Department of Trade Fair:

Adrian Ćwikliński
a.cwiklinski(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 119
kom: +48 731 838 351

Bożena Runowska
b.runowska(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 105
kom: +48 720 832 004

Konkurs "Produkt Roku"
Katarzyna Tomczak
k.tomczak(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 117
kom: +48 504 144 155

Aktualności

21.03.2018

Dynaflex nowa technologia. Shell dołączył do grona wystawców Targów STACJA PALIW.

Technologia DYNAFLEX,

 

Polacy wybrali Shell V-Power!

Technologia DYNAFLEX, czyli zaawansowane formuły dodatków uszlachetniających, zastosowane we wszystkich paliwach Shell, szerokozasięgowa kampania reklamowa z udziałem wielokrotnego mistrza świata Formuły 1 - Sebastiana Vettela,  ale przede wszystkim - polscy kierowcy, którzy chętnie odwiedzają stacje Shell bo wiedzą, że ich silnik zasługuje na więcej. To wszystko doprowadziło do sukcesu paliw Shell V-Power w plebiscycie Laur Konsumenta 2018.

Shell V-Power ze Złotym Laurem Konsumenta

 

 

Paliwa Shell V-Power z technologią DYNAFLEX pojawiły się na polskich stacjach w czerwcu ubiegłego roku i w zaledwie kilka miesięcy podbiły serca polskich kierowców, zdobywając Złoty Laur Konsumenta 2018. Co roku w tym prestiżowym plebiscycie  walczą najlepsze marki i usługi w Polsce. Badanie ma szczególną wartość, ponieważ o ostatecznym wyniku decydują najbardziej wymagający jurorzy – konsumenci. W tegorocznej edycji aż 25% z wszystkich 1273 głosujących na pytanie: Które paliwo uważasz za najlepsze i polecasz je innym? odpowiedziało: Shell V-Power

Dzięki paliwom Shell V-Power lepiej zadbasz o swój silnik, a przez to dłużej będzie ci służył podczas codziennych podróży– podkreśla Marcin Rykała, ekspert Shell ds. jakości paliw.

Najwyższa jakość paliw Shell poza uznaniem konsumentów, zdała również egzamin kontroli Inspekcji Handlowej. Paliwo pobrane na stacjach Shell za każdym razem spełniało wymagania jakościowe. Te niezależne badania potwierdzają, że Shell oferuje swoim klientom paliwa o wyjątkowej formule.

Nad nową formułą paliw Shell przez ponad 5 lat pracował wyspecjalizowany, międzynarodowy zespół inżynierów i naukowców, który koordynował cały proces powstawania paliw z technologią DYNAFLEX – od testów i prób silników, aż do dostarczenia paliw na poszczególne stacje Shell. Składniki nowej technologii DYNAFLEX pomagają walczyć z wyzwaniami stawianymi silnikom, mającymi wpływ na wydajność ich pracy. Są to: tworzące się osady, jak również tarcie i spalanie stukowe.

Podróżować lepiej    

Shell dąży do tego, aby podróże kierowców na całym świecie były coraz bardziej bezpieczne, wygodne i przyjemne. Dlatego na stacjach znajdziemy wachlarz różnorodnych produktów, usług i udogodnień, które zaspokoją również pozamotoryzacyjne potrzeby kierowców. Szeroka oferta kawowa zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia, a pełnowartościowe posiłki, są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Koncept deli2go stworzony został dla tych, którzy w podróży chcą zjeść dobrze i jednocześnie mieć pewność, że jedzenie zostało przygotowane ze składników wysokiej jakości. Shell również proponuje swoim klientom udział w Shell ClubSmart – unikalnym programie lojalnościowym, dostosowanym do ich potrzeb oraz oczekiwań. Poprzez zbieranie punktów podczas tankowania, korzystania z myjni czy zakupów na stacjach Shell, można zdobyć wiele atrakcyjnych nagród. Czerpać przyjemność z jazdy pomoże obsługa Shell, która na życzenie zatankuje auto, sprawdzi ciśnienie w oponach oraz doleje płynu do spryskiwaczy. Właśnie ta różnorodność usług oraz bogata oferta produktów pozapaliwowych sprawiają, że marka Shell jest przyjacielem w podróży kierowców na całym świecie.  

 Źródło: www.shell.pl