XXIV Międzynarodowe
Targi STACJA PALIW 2018

Data:
Start: 09.05.2018 10:00
Koniec: 11.05.2018 14:00

Adres:
EXPO XXI
12/14 Ignacego Prądzyńskiego

01-222 Warszawa
Polska

Organizator:
ul. Słomińskiego 19 lok. 521,
00-195 Warszawa
tel. 22 637 50 77
Email: targi(at)paliwa.pl
Koordynator Targów Monika Zielińska
m.zielinska(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 106

Sylwester Maleszka
s.maleszka(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 109
+48 733 166 664

Radosław Włodarczyk
r.wlodarczyk(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 105
+48 534 995 452

Weronika Karauda
w.karauda(at)paliwa.pl
tel. +48 22 637 50 77 wew. 119
+48 731 838 351

Miasteczko Myjni

Miasteczko Myjni podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW to największa ekspozycja myjni w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zobacz najnowsze rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych i urządzeń myjących! W Miasteczku Myjni wystawiają się najistotniejsi producenci na rynku. Przyjdź i zapoznaj się z ofertą rynkową, targi już w maju!

Co zawiera oferta Miasteczka Myjni? Posród oferowanych produktów i usług znajdują się:

  • Producenci i dystrybutorzy myjni
  • Myjnie samoobsługowe
  • Myjnie automatyczne
  • Urządzenia myjące / kompresory / odkurzacze
  • Serwis myjni
  • Autokosmetyki
 najwazniejsza prezentacja myjni w Polsce

 

 

 

WashTec

WashTec to jeden z kluczowych na świecie dostawców myjni. W ofercie znajdą Państwo zaawansowane technologicznie myjnie bramowe, tunelowe oraz dla aut ciężarowych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017!

Ehrle

Niekwestionowane ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji owocuje powstaniem szerokiej gamy myjni samoobsługowych i automatycznych. Zapraszamy do odwiedzenia największego producenta na rynku i zapoznania się z ofertą podczas Targów STACJA PALIW 2017!

EURO-EKOL

Firma EURO-EKOL to jeden z najistotniejszych dostawców myjni portalowych w Polsce. W bogatej ofercie firmy znajdują się myjnie bezdotykowe, modułowe i automatyczne. Po raz kolejny produkty firmy można będzie obejrzeć już w maju w Miasteczku Myjni!

WASH Partner 

WASH Partner oferuje urządzenia myjni bezdotykowych i automatycznych producentów z 50-cio letnim doświadczeniem! WASH Partner to wyłączny dystrybutor Coleman Hanna, czołowego producenta myjni na świecie. Zapoznaj się z bogatą ofertą i porozmawiaj z ekspertami podczas Targów STACJA PALIW 2017!

Corrimex

Corrimex, będący jednym z głównych dostawców rozwiązań dla myjni w Polsce, oferuje automatyczne i samoobsługowe myjnie CHRIST do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych pojazdów. Sprawdź nowości bezpośrednio na targach STACJA PALIW 2017!

CW Consulting

Jedyny oficjalny Przedstawiciel i Partner w Polsce firmy ALTO Deutschland GmbH dział CarWash w grupie Nilfisk-ALTO. wszystkim zainteresowanym produktami Nilfisk-ALTO z grupy CarWash doradzamy, dopasowujemy i konsultujemy klientów i przyszłych inwestorów z fabryką w Niemczech, a następnie doprowadzając marzenia do urzeczywistnienia na wybranym miejscu zaplanowanej inwestycji. Zapoznaj się z bogatą ofertą podczas Targów STACJA PALIW 2017!

mtAutomatic

mtAutomatic to polska marka, której zaufało tysiące Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Zbudowała już prawie 500 stanowisk myjących. Firma jest liderem w budowie zaawansowanych technologicznie samoobsługowych myjni bezdotykowych - modułowych i kontenerowych.

Kärcher (w hali)

Kärcher to niemiecka firma z niemal 80-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do zachowania czystości w domu i w pracy. W Polsce jest obecna już od ponad 20 lat oferując innowacyjne produkty i technologie czyszczenia tworzone z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zapoznaj się z bogatą ofertą podczas Targów STACJA PALIW 2017!

MIX Polska (w hali)

MIX Polska jest wyłącznym Przedstawicielem włoskiej formy MIX Srl, która jest niekwestionowanym liderem na rynku myjni samochodowych samoobsługowych. Posiada w ofercie wszystkie istniejące rozwiązania w branży myjni samoobsługowych oraz autorskie rozwiązania wynikające z doświadczenia i wielu lat świadczenia usług produkcyjnych oraz serwisowych. Zapoznaj się z bogatą ofertą podczas Targów STACJA PALIW 2017!

Green Steam (w hali)

Firma GreenSteam jest dostawcą innowacyjnych systemów czyszczących dla myjni parowych, firm sprzątających, hoteli, gastronomii oraz przemysłu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom myjnie mobilne charakteryzujące się najwyższą jakością i trwałością. Nasz flagowy produkt, myjnie parowe marki Optima to sprzęt najwyższej światowej klasy, gwarantujący wydajną i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

 

Największa ekspozycja myjni w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej