Patroni medialni 2019

 

   

 

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.        

 

     
Serwis Motoryzacyjny jest profesjonalnym miesięcznikiem przeznaczonym dla osób zajmujących się naprawą, serwisowaniem, diagnostyką oraz badaniami technicznymi pojazdów samochodowych, także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Pełni również rolę swego rodzaju poradnika dla osób prowadzących warsztat samochodowy i stacje kontroli pojazdów, zawierającego niezbędne informacje techniczne i prawne, porady praktyczne, jak również wskazówki dotyczące efektywnego prowadzenia firmy oraz stosowania odpowiednich instrumentów marketingowych. Dzięki współpracy z osobami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach, zawartość merytoryczna czasopisma jest sprawdzonym źródłem wiedzy, a profesjonalizm autorów publikacji pozwala mieć gwarancję jego fachowości i praktyczności.       

 

                                    

     
Czasopismo „Flota” to najstarszy magazyn branżowy w Polsce. O wartości tytułu stanowią publikacje najbardziej bieżących raportów, case studies, testy prasowe, ale przede wszystkim – specjalistyczne materiały dziennikarzy. Magazyn organizuje też wydarzenia, których celem jest edukowanie i integrowanie branży flotowej, takie jak: Ekspert Flotowy, którego w tym roku odbyła się VI edycja, Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów (za nami już XVII edycji), Kobieca Flota, a także Flota Dostawcza oraz Laboratorium Fleet Managera.      

 

 

      

PetrolPlaza

Wiodąca międzynarodowa publikacja online dla branży handlu detalicznego paliwami, logistyki paliwowej i myjni samochodowych.

Wraz z rosnącą społecznością, PetrolPlaza jest numerem 1 jako źródło informacji online dla decydentów na rynkach sprzedaży paliw, logistyki paliw i myjni. Po przejściu online w 1998 roku, PetrolPlaza zbudowała doskonałą reputację wśród profesjonalistów z branży na całym świecie. PetrolPlaza oferuje codziennie aktualizowane bezpłatne wiadomości na temat rynku i usługi biuletynu. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych technologiach, trendach i produktach, a także studia przypadków i raporty wideo oraz uzyskać dostęp do szerokiego spektrum dostawców sprzętu i sprzedawców paliw. Ponad 17 000 subskrybentów otrzymuje nasz bezpłatny cotygodniowy newsletter.