Patronaty medialne 2018

 

 

Serwis Motoryzacyjny - miesięcznik dla osób naprawiających, serwisujących i diagnozujących samochody. Prezentuje praktyczne informacje o konstrukcji i eksploatacji pojazdów, technologii napraw, nowościach na rynku wyposażenia warsztatowego i części, instrukcje i dane serwisowe wybranych modeli samochodów.


 

„Polski Traker”

Miesięcznik Transportu Drogowego i Spedycji. Jest najpopularniejszym i najstarszym, ogólnopolskim pismem przeznaczonym dla kierowców ciężarówek, samochodów dostawczych oraz pracowników firm spedycyjnych i zaplecza transportu drogowego.


 

“Czas Na Gaz!” – międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG. Dwumiesięcznik wydawany j. angielskim,  polskim, niemieckim i rosyjskim, na rynku od lipca 2003. Czytelnicy w 49 krajach świata. Wieloletni partner międzynarodowych organizacji gazowych,  m.in. WLPGA, IANGV, NGVA Europe, POGP. Partner Medialny największych imprez gazowych na świecie – min. 15 rocznie. “Czas Na Gaz!” to od 13 lat stabilny i wiarygodny partner stworzony do promocji Państwa Firmy i Produktów w branży gazowej!


 

Jesteśmy najstarszym, najbardziej doświadczonym i innowacyjnym magazynem flotowym w Polsce. Publikujemy każdego miesiąca a także organizujemy unikalne eventy flotowe: IV Kobieca Flota (15-16 marca), Fleet Awards'2017 (luty/czerwiec), III Flota Dostawcza (czerwiec), XVI Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów (september), I Narodowy Kongres Bezpieczeństwa (październik). Znajdziesz nas na fb/magazyn.flota.


 

„Transport Manager" jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach z sektora TSL. Jego odbiorcami są głównie menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie, procesy zakupowe, wdrażanie nowych technologii i optymalizację kosztów. Pismo skierowane jest do średnich i dużych firm, których floty własne przekraczają 20 pojazdów. Każde wydanie składa się z pięciu części: zarządzanie, logistyka, prawo, finanse i technika.


etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto bezpiecznie odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

gazeo.pl to portal poświęcony autogazowi. Bazujemy na sprawdzonych informacjach i zawsze docieramy do sedna spraw. Oferujemy Symulator Opłacalności Montażu instalacji gazowej, porady praktyka, bazę firm z branży i narzędzie do tworzenia wycen instalacji gazowych. Testujemy samochody, opisujemy produkty i relacjonujemy ważne dla sektora wydarzenia.


 

 


 „Paliwa Płynne" – Magazyn Rynku Paliwowego
Pierwszy profilowany magazyn branży paliwowej, wydawany od 1992 r. przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Miesięcznik adresowany jest głównie do właścicieli stacji paliw i ich pracowników. Trzon pisma stanowią informacje poświęcone efektywnej eksploatacji obiektu i szeroko rozumianej modernizacji stacji. Jest tu miejsce na wiadomości z szeroko pojętego rynku paliw, krajowego i międzynarodowego (analiza rynku światowego), ze szczególnym uwzględnieniem polityki producentów i importerów paliw oraz biopaliw, systemu dystrybucji i zapasów, obecności nowych graczy rynkowych i nowych produktów. W magazynie swoje stałe miejsce ma również dział aktualności prawnych i technicznych.

 AUTO-Technika Motoryzacyjna jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych polskich wydawnictw branżowych. Wydajemy miesięcznik TRANSPORT-Technika Motoryzacyjna, poświęcony konstrukcji, eksploatacji i sprzedaży środków transportu dużej ładowności. Prezentujemy najnowsze samochody ciężarowe, pojazdy ciągnione i autobusy. VANZABUDOWCY.pl to nasz portal o lekkich samochodach użytkowych i firmowych. Można znaleźć tam opisy najnowszych pojazdów, relacje z testów drogowych, zasady doboru wyposażenia i zabudów.